OPERA NOVA w Bydgoszczy

Soliści śpiewacy
Marta Ustyniak-Babińska
Soprany
Marta Ustyniak-Babińska
Uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Brała udział w kursach wokalnych m.in. maestry Heleny Łazarskiej i maestry Anity Garancii, a także w konkursach. Zajęła III miejsce na VII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Złote Głosy Mazowsza oraz wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej 2012.
Marta Ustyniak-Babińska
Galeria:
Na Koncertach Sylwestrowych 2013. fot.Marek Chełminiak
Na Koncertach Sylwestrowych 2013. fot.Marek Chełminiak
Z prawej: jako Adela w Zemście nietoperza. fot.Marek Chełminiak

Repertuar:
Solistka Opery Nova w Bydgoszczy. Śpiewa na tej scenie partie: I nimfy w operze „Rusałka” Antonina Dvoraka, Małgosi w operze E. Humperdincka „Jaś i Małgosia”, Adiny w „Napoju miłosnym” G. Donizettiego, I damy w „Czarodziejskim flecie” W.A.Mozarta, Arseny w „Baronie cygańskim” J.Straussa, Musetty w „Cyganerii” Pucciniego, Nastki w „Księżniczce czardasza” E.Kálmána , Adeli w "Zemście nietoperza" J.Straussa,Damy dworu/Głosu z nieba w "Don Carlosie" G.Verdiego. Wystąpiła w kilku edycjach koncertów sylwestrowo-noworocznych w Operze Nova.


Do góry


Stopka

Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
Flagi unijne
Zamknij