OPERA NOVA w Bydgoszczy

Ogłoszenia Opery NOVA / praca

  • Opera Nova w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko – portiera

    Przewidywane zatrudnienie: od stycznia 2019 r. umowa zlecenie. Mile widziane doświadczenie na stanowisku portiera.

    Zakres obowiązków: -sprawdzanie w czasie służby powierzonego rejonu (łączność telefoniczna, zamknięcie pomieszczeń, sprzętu ppoż. itp. -obchód obiektu -obsługa monitoringu i centrali ppoż -prowadzenie ewidencji wydawanych i przyjmowanych kluczy -kontrola osób -praca w systemie 12 godzinnym -stawka godzinowa 14,70 zł

    Wymagane dokumenty: - CV, list motywacyjny Zainteresowane osoby prosimy o złożenie ofert w formie pisemnej w Operze Nova w Bydgoszczy, dział spraw pracowniczych, ul. M. Focha 5, lub na adres mail: kadry@operanova.bydgoszcz.pl do dnia 18.12.2018 r.

    Prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ”/.

    Opera Nova w Bydgoszczy zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami
  • Do góry

    Stopka

    Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
    Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
    Flagi unijne
    Zamknij