Aktualności dotyczące projektu - Przybyły nowe instrumenty! - OPERA NOVA w Bydgoszczy

Aktualności dotyczące projektu

Przybyły nowe instrumenty!

21 czerwca 2018
Dziś dostarczono kolejną partię instrumentów zakupionych w ramach Projektu "Modernizacja Opery Nova". Przybyły oboje, harfa, perkusja i najważniejsze z wyczekiwanych: dwa fortepiany koncertowe marki Steinway.
Dziś dostarczono kolejną partię instrumentów zakupionych w ramach Projektu "Modernizacja Opery Nova". Przybyły oboje,harfa, perkusja i najważniejsze z wyczekiwanych: dwa fortepiany koncertowe marki Steinway.Oba wybrane zostały przez komisję w firmie Steinway w Hamburgu.Jeden przeznaczony jest do sali kameralnej (na zdjęciach: wyładunek) , drugi - po przetransportowaniu stanie obecnie w sali prób orkiestry. Oba czeka teraz "aklimatyzacja".

Na tej klasy instrumenty koncertowe Opera Nova czekała wiele lat. Ich zakup umożliwił Projekt "Modernizacja Opery Nova". Zadanie jest realizowane w ramach VIII osi Priorytetowej „Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014 -2020.


Do góryWznów przewijanie

Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoLogo Kujawy PomorzeLogo Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
Flaga Unii EuropejskiejFlaga Funduszy Europejskich
Zamknij