OPERA NOVA w Bydgoszczy

Aktualności dotyczące projektu


 

Wybierz kryteria fitrowania:
17 października 2017
31 sierpnia 2017 r. Dziś odbył się odbiór techniczny II etapu zadania "Nagłośnienie scen głównej i kameralnej oraz zakup bezprzewodowych urządzeń radiowych". Cyfrowe wzmacniacze głównego systemu nagłośnieniowego sali widowiskowej Wzmacniacze znajdują się w amplifikatorni 503. Wzmacniacze połączone z głośnikami (gronami) podwieszonymi w sali widowiskowej Głośniki bliskiego pola na widowni Dogłaśniają pierwsze rzędy widowni (poprawiają zrozumiałość mowy) Konsoleta dostawna sali widowiskowej Konsoleta na musicale i koncerty. Najnowocześniejsza konsoleta cyfrowa, przetwarzająca 96 kanałów audio jednocześnie. Umożliwia parcę 2. realizatorom (jeden odpowiedzialny za brzmienie orkiestry i chóru, drugi za solistów - mikroporty) Krosownica foniczna w reżyserce Mikser cyfrowy, przeznaczony do obsługi spektakli Nagłośnienie sali kameralnej im.F.Krysiewiczowej Podwieszone głośniki w sali kameralnej Sterowniki cyfrowej sieci audio oraz wzmacniacze sceny Urządzenia umożliwiające bezprzewodowe sterowanie systemem nagłośnieniowym. System oparty jest o sieć Ethernet. Zamiast wieloparowych grubych przewodów stosuje się pojedynczy przewód ethernet CAT6.

17 października 2017
25 sierpnia 2017 r. Zakończono remont podlogi w magazynie dekoracji wysokich. Piękna i równa! Jutro odbiór techniczny

17 października 2017
22 sierpnia 2017 r. Trwa pisanie nowego oprogramowania na komputer sceniczny: będzie zawiadywał automatyką sceny, m.in. pracą sztankietów i znacznie ułatwi pracę brygady technicznej. Oprogramowanie montuje Zakład Automatyki Przemysłowej.

Clay Paky B-EYE K20
2 sierpnia 2017
Czy to wyrzutnie rakiet ? Na takie reflektory czekaliśmy ! Wykorzystamy je do najbliższej premiery.


Demontaż silników. Pierwsza partia silników zdemontowana i gotowa do wysyłki w celu montażu dodatkowego hamulca i enkodera.
31 lipca 2017
W lipcu br. wykonywane były m.in. prace przy sterowaniu scenicznym w Operze Nova. Pierwsza partia silników została zdemontowana i gotowa do wysyłki.


27 czerwca 2017
W dniu 27 czerwca 2017 r. został przekazany firmie Konsbud Audio Sp. z o. o., front robót zadania pn. „„Drugi etap nagłośnienia sceny głównej, nagłośnienie sceny kameralnej, oraz zakup bezprzewodowych urządzeń radiowych”. Wartość zadania wynosi 1 980 103,20 zł. Dostawy i prace objęte umową planuje się zakończyć do 31 sierpnia br.


Celesta marki Kolberg,model2356.
20 czerwca 2017
Dziś ( 20 czerwca 2017 r.) do instrumentów naszej Orkiestry dołączyły nowa celesta (marki Kolberg) i wiolonczela .


12 czerwca 2017
12 czerwca 2017 r. do Opery Nova dotarła pierwsza dostawa sprzętu do nagłośnienia sceny głównej oraz kameralnej.


8 czerwca 2017
Zapraszamy 8 czerwca o godz.19. do teatru letniego nad brzegiem Brdy na koncert z gatunku tych, które najbardziej kocha Publiczność : najpiękniejsze partie chóralne z najsłynniejszych oper - znane i zawsze chętnie słuchane ( i nucone) .


26 maja 2017
26 maja 2017 r. ,zgodnie ze zrealizowanym zadaniem nr 7 Projektu "Modernizacja Opery Nova" i odbytym przetargiem (szczegółówe informacje w BIP) do Opery dostarczone zostały nowe instrumenty.


1 | 2 | 3 | 4
Do góryStopka

Opera Nova jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Program "Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy"
Flagi unijne
Zamknij