Informujemy, iż Opera Nova nie jest organizatorem i nie odpowiada za kształt artystyczny przedstawień gościnnych, nie ustala cen biletów i nie prowadzi ich rezerwacji.

Obowiązek powiadomienia  Widzów o ewentualnym odwołaniu spektaklu spoczywa na jego Organizatorze.

W związku z rozpoczęciem realizacji zadania „Rozbudowa Opery Nova w Bydgoszczy o IV krąg wraz z infrastrukturą parkingową” od 1 lutego 2023 r. zostaje zlikwidowany parking strzeżony przy ul. Karmelickiej. Prosimy uwzględnić ten fakt podczas planowania przyjazdów do Opery.

Spektakl „Nerwica natręctw”

Organizator: Adria Art.

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. Spektakl od 18. roku życia.

7.07.2024, godz. 18:00
Bilety w cenach 90, 120, 150, 170 zł można kupić TUTAJ

Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie

Organizator: Art-Muza Sp. z o.o.
Koncert łączący nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. Jako Freddie Mercury - Sebastian Machalski.

8.09.2024, godz. 19:00
Bilety w cenie: I miejsca 175 zł (przedsprzedaż), 190 zł w dniu koncertu
                         II miejsca 155 zł (przedsprzedaż), 170 zł w dniu koncertu
Bilety można kupić poprzez: eBilet, Eventim, Ticketmaster

Koncert „Piosenki to...? 
Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta

Organizator: Adria Art.
Najlepsi wykonawcy piosenki aktorskiej w utworach mistrzów. Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory. Muzyczne widowisko przenosi odbiorców do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa. 

Prowadzenie Andrzej Poniedzielski.

03.09.2024, godz. 19:00
Bilety w cenie: 90, 120, 150, 180 zł
Bilety można kupić TUTAJ

 „Wyjątkowy prezent”


Organizator: Adria Art

Komedia teatralna „Wyjątkowy prezent” to niezwykła podróż przez tajemnice przyjaźni, miłości i… nietrafionych prezentów. Eric kończy 50 lat, a jego żona Sabine postanowiła uczcić tę wyjątkową rocznicę kameralną kolacją w towarzystwie najlepszego przyjaciela i wspólnika – Gilles’a. Jeden kłopotliwy prezent zamieni spokojny wieczór w pełny zwrotów akcji wir zdarzeń! W spektaklu występują: Aleksandra Popławska, Marcin Bosak,  Jan Wieczorkowski. 

5.10.2024, godz. 20:00
Bilety w cenach: 90, 120, 150, 170 zł - można je nabyć online przez stronę bilety.adria-art.pl/event

YAMATO 

tHE DRUMMERS OF JAPAN

Spektakularna grupa YAMATO - najbardziej znani japońscy bębniarze świata powracają do Polski ze swoim najnowszym show „The Wings of the Phoenix” w ramach nowej światowej trasy koncertowej. W Polsce grupa wystąpi w listopadzie 2024 roku aż w 10 miastach, w tym w Bydgoszczy! 
 

Jedyne w swoim rodzaju oryginalne brzmienia Dalekiego Wschodu, ogromna dawka optymizmu, duchowej energii oraz dreszcze emocji! Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są tradycyjną muzyką japońską, ale stanowią jej współczesne, przewrotne wariacje. Każdy z artystów prowadzi własne kabaretowo-teatralne show. Zapierające dech w piersiach solowe popisy przeplatają się z fenomenalnymi, transowymi utworami zbiorowymi. Zespół YAMATO słynie ze spektakularnych wizualnie widowisk, na których prezentuje sztukę gry na tradycyjnych bębnach taiko.

Organizator: Makroconcert
3.11.2024 r. godz. 18.00 - Opera Nova w Bydgoszczy
Ceny biletów: strefa I - 259 zł, strefa II - 229 zł, strefa III - 199 zł.
Bilety można nabyć na: www.biletinfo.pl oraz Makroconcert.pl